Om oss

Åpningstider: 

Mandag og onsdag kl 0730 – kl 2100

Tirsdag, torsdag og fredag kl 0730 - kl 1700

Lørdag kl 0900-1500

Ring oss på telefonnummer 22 55 41 79 for å bestille time eller benytte timebestilling.

Skøyen tannlegekontor befinner seg på Oslos vestkant i 

Karenslyst allé 9 C, Oslo. Klinikken ligger i nærheten av Skøyen togstasjon og busslinje 20. Se kart og veibeskrivelse her. 

 

Hos oss finner du dyktige behandlere med gode erfaringer innenfor sitt felt! Vi har også gode erfaringer med pasienter som har tannlegeskrekk, og bruker god tid for å kunne gi deg en trygg og positiv opplevelse. 

Ansatte

Tannlege

Hanne Gaarder Almgren

hanne@skoyentann.no

Tannlege

Fanny Bjørnstad

fanny@skoyentann.no

Tannpleier 

Vy T. Huyen

post@skoyentann.no

Tannhelsesekretær

Anja Martens Meyer

post@skoyentann.no

Tannlege

Espen Opheim

espen@skoyentann.no

Spesialist endodonti (rotfylling)

Ingela Pedersen

ingela@skoyentann.no

    Spesialist Oral kirurgi/oral medisin 

                Modassar Amin

             post@skoyentann.no

Spesialist periodonti

Thomas Norum

thomas@skoyentann.no

Tannlege

Berit Schneider

berit@skoyentann.no

Tannhelsesekretær

Heidi Holtermann

post@skoyentann.no

Tannhelsesekretær

Wenche Wigmostad

post@skoyentann.no

Ring oss i dag på telefon: 22 55 41 79, send en e-post eller bestill en time her

Skøyen tannlegekontor AS  |  Karenslyst allé 9 C  |  0278 Oslo  |  post@skoyentann.no  |  Org nr 922 096 759 

  • Facebook - Hvit Circle